لیفت با نخ اصفهان

لیفت با نخ اصفهان یکی از خدمات جوانسازی پوست کلینیک سپاهان است ، که در اصفهان انجام می شود. تا همین اواخر ، تنها روش برای درمان مشکلات ایجاد شده در اثر شل شدن پوست ، جراحی لیفت صورت بود. خبر خوش این که روش جدیدی برای پر کردن شکاف بین جراحی لیفت صورت ، و تکنیک های جوانسازی غیر تهاجمی صورت وجود دارد و آن ، لیفت با نخ است.

 

لیفت با نخ اصفهان - کلینیک سپاهان اصفهان

ليفت با نخ اصفهان چیست ؟

لیفت با نخ  اصفهان در کللینیک سپاهان ، بهترین کلینیک پوست و زیبایی در اصفهان ، روندی است که در آن ، بخیه های موقتی برای ایجاد یک لیفت ظریف ، ولی قابل رویت در پوست ، مورد استفاده قرار می گیرند. بجای برداشتن پوست شل صورت با روش جراحی ، جراح زیبایی ، با بالا کشیدن بخش هایی از پوست بوسیله بخیه ، آن را در حالت معلق قرار می دهد. این امر باعث اندکی به عقب کشیدن پوست شده و در نتیجه ، صورت بالا کشیده می شود.

این نخ ها علاوه بر ایده آل بودن برای لیفت صورت ، به روش دیگری ، با پیری صورت نیز مبارزه می کنند. آن ها واکنش بهبود بدن را تحریک کرده و باعث می شوند که بدن مقدار زیادی کلاژن را به سمت نواحی درمان شده ، سرازیر کند. اهمیت این رویداد از آن جهت است که کلاژن ، نقش حیاتی را در مبارزه با فرایند پیری ایفا می کند.

کلاژن به پشتیبانی فاکتورهای رشد کمک کرده و تا حد زیادی موقعیت پوست شما را تحت تاثیر قرار می دهد. کلاژن علاوه بر استفاده شدن در بهبود زخم ، به قوی نگه داشتن و ایجاد حجم در پوست شما ، کمک می کند. با بالا رفتن سن ، بدن شما به تدریج ، کلاژن کمتری تولید می کند و همین امر به کاهش ضخامت پوست تا حدوداً 70 سالگی منجر می شود. این کاهش حجم و قدرت ، یک فاکتور مهم در خلق پوست اضافی و چین و چروک محسوب می شود.

وقتی پوست ضعیف تر می شود ، دیگر نمی تواند از بافت های زیر آن به اندازه کافی پشتیبانی کند. این بدان معناست که نیروی جاذبه ، آن را به طرف پایین می کشد. القای کلاژن به پوست صورت ، در زمان ملایم بودن علائم شل شدن پوست ، می تواند به کاهش شل شدن پوست کمک کرده و از بدتر شدن وضعیت جلوگیری کند.

چه کسانی داوطلب ایده آل ليفت با نخ هستند ؟

داوطلبین ایده آل برای درمان لیفت با نخ اصفهان ، افرادی هستند که در حال سپری کردن اواخر دهه سوم یا اوایل دهه پنجم زندگی خود بوده و پوست صورت آن ها در حال شل شدن می باشد.

 

لیفت با نخ برای چه افرادی مناسب است ؟

برای آن دسته از افرادی که بین 35 تا 70 سال سن دارند لیفت با نخ اصفهان در کلینیک سپاهان ، بهترین مرکر زیبایی در اصفهان ،  مناسب بوده و پیشنهاد می شود. البته باید توجه داشته باشید که لیفت با نخ در افرادی که میزان افتادگی پوست آن ها کم است ، بهترین و بیشترین تاثیر را دارد و می تواند در ناحیه فک ، گونه ها ، گردن و ابروها بهترین نتایج را ایجاد نماید. اگر به دنبال یک راه جوانسازی تدریجی با ماندگاری بالا هستید ، می توان گفت لیفت با نخ برای شما بهترین انتخاب است. این پروسه جوانسازی یک روش کم تهاجمی بوده که نیازی به بیهوشی و جراحی ندارد.

چه زمان بعد از لیفت کردن صورت با نخ می توان آرایش نمود ؟

بعد از گذشت 48 ساعت از پروسه زیبایی در صورت لزوم می توانید از مواد آرایشی استفاده نمایید. دقت داشته باشید که برای پخش کردن کانسیلر و یا کرم پودر روی پوست باید به آرامی رفتار کنید.

چه زمان بعد از لیفت صورت با نخ می توان ورزش کرد ؟

فعالیت هایی مثل پیاده روی بعد از یک هفته مانعی ندارد اما دقت کنید ، نباید تمرین و فعالیت هایی انجام دهید که موجب فشار به نواحی تحت درمان شود ؛  بنابراین انجام ورزش هایی مثل وزنه برداری ، بدنسازی و غیره تا زمانی که بهبودی شما کامل نشده است و پزشک به شما اجازه نداده است ، ممنوع می باشد. در ورزش هایی مثل یوگا که با حرکاتی مثل پایین گرفتن سر تا زیر قلب همراه است باید به مدت یک هفته خودداری شود. شنا کردن و رفتن به سونا و استخر نیز تا زمان بهبودی کامل بخیه ها توصیه نمی شود.

حمام کردن بعد از لیفت با نخ

باید از لمس کردن ، مرطوب کردن و شستن ناحیه تحت درمان حداقل تا 12 ساعت خودداری شود. بعد از این بازه زمانی ، باید در هنگام تمیز کردن و شستن این نواحی مراقب باشید. همچنین  باید از ماساژ دادن ، اسکراب پوست تا 3 هفته پرهیز شود.

دکتر طالبی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

مقالات مرتبط

کلینیک سپاهان