تزریق بوتاکس در زیر بغل

تزریق بوتاکس در زیر بغل : تعریق در حد اعتدال و به طور طبیعی به کاهش میزان حرارت بدن کمک می کند اما در برخی افراد میزان فعالیت غدد تعریق بسیار زیاد بوده و این امر باعث به وجود آمدن ظاهر نامناسب و بوی بد و نامطبوع مخصوصاً در فصل های گرم می شود.

این وضعیت با پرکاری تیروئید تفاوت داشته و تفاوت آن در این است که با پرکاری تیروئید همه نقاط بدن با مشکل افزایش تعریق روبرو هستند در صورتی که در این اشخاص، نقاط خاصی همچون زیر بغل و کف دست و پا دچار تعریق بیش از حد و بسیار زیاد می باشند.

 

تزریق بوتاکس در زیر بغل

 

عوارض تعریق زیاد چیست؟

بیشتر مردم دچار این باور غلط هستند که تعریق زیاد، به دلیل عدم رعایت نظافت شخصی است و همین امر موجب دور شدن افراد مبتلا به این مشکل از اجتماع می شود.

همچنین این مشکل موجب کاهش اعتماد به نفس افراد و در برخی موارد وسواس، افسردگی، اضطراب و در نهایت اختلال در عملکرد وی می شود.

بسیاری از افرادی که دچار تعریق بیش از حد ناحیه زیر بغل هستند، از پوشیدن لباس های رنگ روشن امتناع می نمایند زیرا خیس شدن لباس های رنگ روشن ظاهر خوشایندی ندارد.

همچنین افرادی که کف دست آن ها خیلی عرق می کند، به دلیل لغزنده بودن کف دست های شان نمی توانند به راحتی قلم را در دست بگیرند یا در هنگام رانندگی بر روی فرمان اتومبیل تسلط کامل نخواهند داشت و غیره.

انواع روش های درمان تعریق زیاد

  • درمان دارویی

این روش درمانی به دو نوع درمان های موضعی و خوراکی تقسیم می گردد.

  • درمان های جراحی

در این روش می توان:

  1. اعصابی که موجب تحریک غدد تعریق می شوند را به طور کامل قطع نمود.
  2. پوست موضعی که مبتلا به تعریق زیاد است را برداشت.
  3. با روش لیپوساکشن، حفره زیر بغل را تخلیه کرد.
  • تزریق بوتاکس

این روش درمانی به دلیل مزایای زیادی همچون:

  • ایمن بودن
  • نداشتن دوره نقاهت
  • مقرون به صرفه بودن

و غیره بیشتر از روش های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه تزریق بوتاکس در زیر بغل

در این روش جوانسازی ، ابتدا پزشک موضع را بی حس نموده و سپس نقاطی را که می بایست در آن ها تزریق صورت بگیرد را مشخص می نماید.

در مرحله بعدی ماده بوتاکس را به وسیله سرنگ هایی که بسیار کوچک هستند در نقاط مشخص شده تزریق می نماید.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • 13 + 2 =

Call Now Button