جراحی زیبایی پلک

اولین ناحیه در صورت که با بالا رفتن سن دچار تغییر زیاد می شود، پلک ها هستند. یکی از دلایل اصلی افتادگی پلک نازک بودن پوست آن می باشد که نیاز به جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی در فرد به وجود می آید.

کاربردهای جراحی زیبایی پلک

اغلب افرادی که برای جراحی افتادگی پلک مراجعه می کنند دارای مشکلات زیر هستند که به وسیله جراحی زیبایی پلک می توانند این مشکلات را درمان کنند :

 

جراحی زیبایی پلک

 

افتادگی پلک : یکی از علل به وجود آمدن پف در قسمت بالای چشم و به وجود آمدن حالت چشم بادامی ، داشتن پوست اضافی بر روی پلک بالا می باشد که می تواند ظاهر فرد را ناراحت و خسته نشان دهد و در حالت شدید، می تواند دید فرد را با مشکل مواجه کند.

پف زیر چشم : بالا رفتن سن موجب به وجود آمدن پف در قسمت زیر چشم ها می گردد. پف زیر چشم اغلب به علت کشیدگی بیش از حد لایه های پلک پایین به وجود می آید.

افتادگی پوست و چین و چروک زیرچشم : شل شدن بافت زیر چشم ها و پوست می تواند باعث به وجود آمدن ظاهری پیر تر شود.

چشم های پژمرده و سنگین : در بعضی افراد پلک ها حجم زیادی از چربی را به خود جذب می نمایند که باعث می شود همیشه خسته به نظر بیایند، در عمل جراحی زیبایی پلک امکان خارج کردن این چربی ها وجود دارد که باعث بهبود ظاهر فرد و درشت تر شدن چشم می شود.

برخی از افراد نیز به طور مادرزادی دارای افتادگی پلک هستند که برای جراحی افتادگی پلک مادرزادی مراجعه می کنند.

نحوه بلفاروپلاستی :

جراحی زیبایی پلک به وسیله بی حسی موضعی یا بی هوشی عمومی انجام می شود،  برای انجام جراحی زیبایی پلک بالا ، شکاف های مورد نیاز در لایه های پلاک بالا به وجود می آید و به این ترتیب امکان برداشتن چربی و پوست برای رفع افتادگی پلک وجود دارد.

برای جراحی پلک پایین ، چربی ایجاد شده اضافی در پلک پایین را می توان خارج کرد و اگر تیرگی زیر چشم در فرد وجود داشته باشد، می توان تزریق چربی  یا تزریق ژل های پر کننده در آن ناحیه انجام داد.

مراقبت های پس از جراحی زیبایی پلک :

پس از جراحی پلک مقداری کبودی و تورم موقتی ممکن است در بیمار مشاهده شود که به وسیله کمپرس یخ می توان آن را کنترل کرد.

بیمار پس از انجام جراحی زیبایی پلک باید به مدت ۲ هفته استراحت نماید و تا حد امکان سر خود را بالا نگه دارد.

هزینه و قیمت جراحی زیبایی پلک :

هزینه جراحی پلک بالا و پایین با توجه به نوع تکنیک استفاده شده ، متفاوت است. در صورت داشتن هرگونه سوال و دریافت مشاوره می توانید با کلینیک سپاهان تماس بگیرید.

 

کلینیک تخصصی پوست و مو و لیزر سپاهان

دکتر محمد طالبی

 

 

درباره کلینیک سپاهان در شاهین شهر |

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر سپاهان در اصفهان ، زیر نظر دکتر محمد طالبی ، با انجام خدماتی همچون لیفت صورت با نخ ، جوانسازی پوست ، لاغری و پیکرتراشی ، لیپولیز، کاشت مو ، لیزر موهای زائد ، رژیم درمانی و... انجام میگیرد

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 1 × 3 =