جوانسازی صورت با نخ

لیفت جوانسازی صورت با نخ ، امروزه مورد توجه بسیاری از خانم ها و آقایان جهت از بین بردن چین و چروک ها و افتادگی های صورت قرار گرفته است.

در لیفت صورت با نخ ، نخ های استفاده شده قابل مشاهده نمی باشد و به منظور بر طرف کردن لیفت ابروها و قرینه کردن آن ها ، رفع افتادگی گونه ها و لب ، بهبود پژمردگی و چین و چروک صورت و رفع چروک های موجود در گردن و صورت به کار گرفته می شود.

انواع نخ لیفت :

نخ کاگ چیست ؟

نخ کاگ کیفیت و نوع یکسانی مشابه سایر نخ های لیفتینگ دارد، با این تفاوت که دارای خارهایی است که باعث لیفتینگ و بالا رفتن پوست می شود.

نخ PDO

این نخ ها تولید کشور کره جنوبی می باشد که در ایران نیز اخیرا مورد استفاده پزشکان پوست و مو و زیبایی قرار گرفته است. مدت ماندگاری این نخ ها ۲ تا ۳ سال می باشد و قیمت نخ PDO  از نخ کاگ ارزان تر است.

 

جوانسازی صورت با نخ

 

نحوه انجام لیفت جوانسازی صورت با نخ :

در روش لیفت جوانسازی صورت با نخ ، ابتدا متناسب با ناحیه مورد نظر، نوع نخ و تعداد نخ های مورد نیاز توسط متخصص پوست  و مو و زببایی تعیین می شود و قبل از آن که نخ وارد محل مورد نظر شود ، نقاط ورود و خروج و مسیر عبور نخ ها نشانه گذاری می شود و بعد به وسیله یک سوزن بسیار باریک از زیر پوست در مسیر نشانه گذاری شده عبور داده می شود. مدت زمان لیفت جوانسازی صورت با نخ ، بین ۴۵ تا ۶۰ دقیقه خواهد بود.

برای حجیم تر و برجسته تر کردن گونه ها از چندین نخ یا چندین حلقه استفاده می شود یا در ناحیه گردن معمولا از نخ های خاردار استفاده می شود. سوراخ های به وجود آمده برای قرار دادن نخ ها بسیار ریز بوده و جراحت پوستی ایجاد نمی کند.

مراقبت های بعد از لیفت با نخ :

  • از ماساژ دادن صورت تا ۳ هفته پس از انجام لیفت با نخ اجتناب کنید.
  • داروهای تجویز شده توسط  پزشک را به صورت کامل مصرف نمایید.
  • تا ۲ هفته از انجام حرکات شدید صورت ( خندیدن و گریه کردن ) خودداری نمایید.
  • در مراقبت بعد از لیفت با نخ ، آقایانی که لیفت جوانسازی صورت انجام می دهند تا ۲ هفته از اصلاح صورت خود اجتناب کنند.
  • هزینه و قیمت لیفت با نخ بسته به نواحی تحت درمان،  نوع نخ مصرفی و دستمزد متخصص پوست و مو ، زیبایی متغیر خواهد بود.

کلینیک تخصصی پوست و مو و لیزر سپاهان

دکتر محمد طالبی

 

درباره کلینیک سپاهان در شاهین شهر |

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر سپاهان در اصفهان ، زیر نظر دکتر محمد طالبی ، با انجام خدماتی همچون لیفت صورت با نخ ، جوانسازی پوست ، لاغری و پیکرتراشی ، لیپولیز، کاشت مو ، لیزر موهای زائد ، رژیم درمانی و... انجام میگیرد

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • پنج × دو =