گذر زمان و افزایش سن باعث تغییراتی دراجزای بدن می شود ولی چهره بیشتر مورد توجه است و افزایش سن و مراقبت نکردن از پوست ، تغییراتی از جمله چین و چروک پوست ، افتادگی پلک ها ، افتادگی پوست و غیره به وجود می آورد ، افراد مخصوصا بانوان از این تغییرات ناراضی هستند و تمایل دارند شادابی و جوانی را به پوست بازگردانند ، جوانسازی پوست با نخ بهترین راهکار برای ترمیم و بازسازی بافت های پوست صورت می باشد. می توانید این پروسه زیبای را در کلینیک سپاهان ، بهترین مرکز زیبایی پوست در اصفهان توسط دکتر طالبی انجام دهید.

 

جوانسازی پوست با نخ - کلینیک سپاهان

 

 • نخ ها اصلا قابل مشاهده نیستند و جای هیچ گونه زخم یا بخیه ای در صورت مشاهده نمی شود.
 • جوانسازی پوست با نخ یا لیفت صورت با نخ با استفاده از ، نخPDO و نخ کاگ انجام می شود.
 • نخ ها قابلیت تجزیه پذیری دارند و با ترمیم های متعدد می تواند نتیجه ماندگار داشته باشد.

 

جوانسازی پوست با نخ - کلینیک سپاهان

کاربرد های لیفت صورت با نخ

 • رفع افتادگی پلک ها
 • رفع چین و چروک پوست
 • رفع خطوط خنده
 • رفع افتادگی گونه ها
 • رفع خطوط پیشانی و اخم
 • رفع افتادگی ابروها
 • رفع غبغب

انتخاب بهترین کلینیک جوانسازی پوست با نخ

 • یکی از مهم ترین اقداماتی که افراد باید قبل از جوانسازی پوست با نخ انجام دهند انتخاب یک کلینیک زیبایی خوب و مجهز می باشد.
 • برای انتخاب یک کلینیک و پزشک خوب در اصفهان ، می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل جستجو نمایید.
 • پس از تهیه لیستی از بهترین کلینیک های لیفت با نخ در اصفهان ، درباره آن ها تحقیق کرده و پس از آن برای مشاوره نزد بهترین آن ها بروید.
 • در جلسه مشاوره تمامی انتظارات خود را به پزشک موزد نظر بگویید تا به درستی شما را راهنمایی کند.
 • برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بهترین کلینیک لیفت با نخ می توانید به مقاله جامعی که تهیه شده و در وب سایت موجود است مراجعه کنید.

 

 

اقدامات قبل از جوانسازی پوست با نخ

 1. به مدت سه روز قبل از جوانسازی پوست با نخ از داروهای رقیق کننده خون همچون وارفارین و آسپرین استفاده نکنید.
 2. بانوان بدون آرایش صورت برای لیفتینگ مراجعه کنند.
 3. آقایان پیش از مراجعه ریش و سبیل خود را بتراشند.

مراقبت بعد از لیفت با نخ

 1. برای کاهش التهاب و ورم ناحیه مورد نظر از کمپرس سرد استفاده شود.
 2. در هنگام استراحت و خواب در سه روز اول ، سر را بالاتر از بدن قرار دهید برای این کار می توانید از دو بالش بر زیر سر استفاده کنید.
 3. تا ۳ هفته از ماساژ صورت و حرکات دادن شدید اجزای صورت پرهیز کنید.
 4. داروهایی را که پزشک برای تان تجویز نموده است به طور مرتب استفاده کنید.
 5. ممکن است در روز های اول بعد از جوانسازی پوست با نخ احساس کشش زیاد در صورت داشته باشید که امری طبیعی بوده و به مرور زمان رفع می شود و جای نگرانی وجود ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مراقبت های قبل و بعد از لیفت با نخ به مقالات جامعی که تهیه شده و در وب سایت موجود است مراجعه کنید.

 

 

هزینه لیفت با نخ

 قیمت لیفت با نخ با توجه به نخ مورد استفاده و ناحیه مورد نظر تعیین می شود. برای مشاهده نمونه کارهای دکتر محمد طالبی به گالری تصاویر در سایت و پیج اینستاگرام کلینیک سپاهان به بهترین کلینیک پوست و زیبایی در اصفهان ، مراجعه فرمایید.

 

 

آیا نخ های لیفت قابل جذب هستند ؟

نخ هایی که در زیر پوست باقی می ماند موجب تحریک کلاژن سازی شده و به تشکیل رشته های فیبری جدید کمک می کند. همچنین توسط فرآیند طبیعی به نام هیدرولیز در طی چند ماه این نخ ها حل می شوند ؛ بنابراین نیازی به نگرانی درباره این موضوع نیست و استفاده از نخ های جذبی موجب می شود تا هیچ درد و ناراحتی را هنگام کشیدن بخیه تجربه نکنید. روند جذب نخ در پوست به سادگی و بدون درد انجام می شود و به خوبی اثرات خود را در نواحی تحت درمان با لیفتینگ و بازگرداندن جوانی به پوست صورت نشان می دهد.

چه زمان بعد از جوانسازی پوست با نخ می توان دوش گرفت ؟

بعد از انجام این پروسه لازم است به مدت 12 ساعت از لمس کردن و شستن صورت خودداری شود. بعد از گذشت این بازه زمانی لازم است برای تمیز کردن نواحی تحت درمان و دوش گرفتن مراقب باشید. همچنین لازم است از ماساژ دادن و اسکراب صورت به مدت 3 هفته بعد از انجام جوانسازی پوست با نخ ، اجتناب شود.

چه زمان بعد از لیفت صورت با نخ می توان ورزش کرد ؟

انجام ورزش های سبک و پیاده روی بعد از 1 هفته مانعی ندارد. برای انجام ورزش های سنگین مانند بدن سازی یا وزنه برداری لازم است تا زمان بهبودی کامل صورت ، صبر نمایید. در هنگام تمرینات یوگا نیز باید از انجام حرکاتی که باید سر پایین نگه داشته شود ، تا 7  بعد از انجام جوانسازی پوست با نخ ، روز خودداری نمایید. همچنین از رفتن به استخر و شنا کردن و همچنین سونا خشک و بخار باید پرهیز شود.

چه زمان بعد از جوانسازی پوست با نخ می توان آرایش کرد ؟

بعد از گذشت 48 ساعت در صورت لزوم می توانید از مواد آرایشی استفاده کنید ، اما باید دقت داشته باشید که به آرامی و بدون ایجاد فشار صورت خود را آرایش کنید و توصیه می شود تا حد امکان از انجام آرایش غلیظ خودداری نمایید.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.