سوالات متداول لیفت با نخ

افرادی که قصد انجام جوانسازی پوست با نخ را دارند سوالات متداولی برای شان ایجاد می شود به همین علت در این مقاله می خواهیم به سوالات متداول لیفت با نخ بپردازیم.

 

سوالات متداول لیفت با نخ

 

سوالات متداول لیفت با نخ به شرح ذیل می باشد:

سوال : لیفت با نخ چیست ؟

پاسخ : لیفت با نخ یک روش جوانسازی پوست می باشد که در آن از نخ و سوزن های مخصوصی استفاده می شود.

در این روش پزشک ابتدا نقاط ورود و خروج نخ را بر روی پوست مشخص می کند و پس از آن نخ را وارد پوست کرده و می کشد، به این ترتیب افتادگی ، چین و چروک های پوست برطرف می شود.

سوال : کاندیدای مناسب لیفت با نخ چه کسانی می باشند؟

پاسخ : بهترین کاندیدها برای انجام لیفت صورت با نخ مردان و زنانی می باشند که دچار افتادگی گونه ، پیشانی ، گردن و غیره شده اند و می خواهند با انجام آن جوانی خود را مجدد به دست آورند.

سوال : کاربردهای لیفت با نخ چیست ؟

پاسخ : از این روش می توان برای لیفت ابرو ، لیفت بینی ، زاویه سازی صورت ، رفع غبغب ، از بین بردن چین و چروک های صورت وو غیره استفاده کرد.

سوال : عوارض لیفت با نخ چیست؟

پاسخ : این روش یکی از ایمن ترین روش های جوانسازی پوست محسوب می شود، اما بیمار به این نکته مهم باید توجه کند که برای به دست آوردن نتیجه ایده آل باید به بهترین کلینیک لیفت با نخ مراجعه کند و مراقبت های قبل و بعد از آن را رعایت نماید.

 

 

سوالات متداول لیفت با نخ

 

سوالات متداول در لیفت با نخ

سوال : قیمت لیفت صورت با نخ چقدر می باشد؟

پاسخ : هزینه لیفت با نخ با توجه به دستمزد بهترین پزشک زیبایی ، ناحیه تحت درمان ، تعداد و نوع نخ ،هزینه داروها و جلسات معاینه و غیره تعیین می شود.

سوال : مراقبت بعد از لیفت با نخ چیست؟

پاسخ : یکی از سوالات متداولی که در لیفت با نخ پرسیده می شود درباره مراقبت های بعد از لیفت با نخ می باشد، رعایت مراقبت های بعد از جوانسازی پوست یا این روش بسیار حائز اهمیت می باشد به همین منظور در مقاله جامعی که تهیه شده و در سایت موجود است به آن پرداخته ایم که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آن مراجعه کنید.

سوال :آیا لیفتینگ صورت با نخ درد دارد؟

پاسخ : از آنجا که این روش جوانسازی پوست تحت بی حسی موضعی انجام می شود فرد دردی احساس نمی کند.

سوال : میزان ماندگاری لیفت با نخ چقدر می باشد؟

پاسخ : باید بگوییم میزان ماندگاری لیفت با نخ در افراد مختلف متفاوت می باشد، اما به طور کلی می توان گفت این روش ماندگاری زیادی دارد.

سوال : بهترین کلینیک لیفت با نخ کدام است؟

پاسخ : در مقاله مربوط به بهترین کلینیک لیفت با نخ به طور جامع درباره نحوه انتخاب کلینیک و پزشک زیبایی و ویژگی های آن ها صحبت کرده ایم که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آن مراجعه کنید.

 

دکتر محمد طالبی

کلینیک تخصصی پوست و مو و لیزر سپاهان

کاشت مو – لیفت با نخ – جوانسازی پوست

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • 4 + 14 =

Call Now Button