افرادی که قصد انجام جوانسازی پوست با نخ را دارند ، سوالات متداولی برای آن ها ایجاد می شود که به همین علت در این مقاله از کلینیک سپاهان ، بهترین کلینیک پوست و زیبایی در اصفهان ، می خواهیم به سوالات متداول لیفت با نخ شما عزیزان بپردازیم و به صورت دقیق و جامع به این پرسش ها پاسخ دهیم ؛ بنابراین پیشنهاد می شود تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

 

سوالات متداول لیفت با نخ - کلینیک سپاهان

 

سوالات متداول لیفت با نخ به شرح ذیل می باشد :

سوال : لیفت با نخ چیست ؟

پاسخ : لیفت با نخ یک روش جوانسازی پوست می باشد که در آن از نخ و سوزن های مخصوصی استفاده می شود. در این روش پزشک ابتدا نقاط ورود و خروج نخ را بر روی پوست مشخص می کند و پس از آن نخ را وارد پوست کرده و می کشد ، به این ترتیب افتادگی ، چین و چروک های پوست برطرف می شود. توصیه می شود حتما این عمل را در بهترین کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر در اصفهان انجام دهید.

سوال : کاندیدای مناسب لیفت با نخ چه کسانی می باشند ؟

پاسخ : یکی از سوالات متداول لیفت با نخ ، کاندیدای مناسب برای این عمل است که در پاسخ باید گفت بهترین کاندیدها برای انجام لیفت صورت با نخ مردان و زنانی می باشند که دچار افتادگی گونه ، پیشانی ، گردن و غیره شده اند و می خواهند با انجام آن جوانی خود را مجدد به دست آورند.

سوال : کاربردهای لیفت با نخ چیست ؟

پاسخ : از این روش می توان برای لیفت ابرو ، لیفت بینی ، زاویه سازی صورت ، رفع غبغب ، از بین بردن چین و چروک های صورت وو غیره استفاده کرد.

سوال : عوارض لیفت با نخ چیست ؟

پاسخ : این روش یکی از ایمن ترین روش های جوانسازی پوست در اصفهان محسوب می شود ، اما بیمار به این نکته مهم باید توجه کند که برای به دست آوردن نتیجه ایده آل باید به بهترین کلینیک لیفت با نخ مراجعه کند و مراقبت های قبل و بعد از آن را رعایت نماید.

 

 

سوالات متداول لیفت با نخ - دکتر طالبی

 

سایر سوالات متداول لیفت با نخ

سوال : قیمت لیفت صورت با نخ چقدر می باشد ؟

پاسخ : هزینه لیفت با نخ با توجه به دستمزد بهترین پزشک زیبایی ، ناحیه تحت درمان ، تعداد و نوع نخ ، هزینه داروها و جلسات معاینه و غیره تعیین می شود.

سوال : مراقبت بعد از لیفت با نخ چیست ؟

پاسخ : یکی از سوالات متداولی که در لیفت با نخ پرسیده می شود درباره مراقبت های بعد از لیفت با نخ می باشد ، رعایت مراقبت های بعد از جوانسازی پوست یا این روش بسیار حائز اهمیت می باشد به همین منظور در مقاله جامعی که تهیه شده و در سایت موجود است به آن پرداخته ایم که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آن مراجعه کنید.

سوال : آیا لیفتینگ صورت با نخ درد دارد ؟

پاسخ : از آنجا که این روش جوانسازی پوست تحت بی حسی موضعی انجام می شود فرد دردی احساس نمی کند.

سوال : میزان ماندگاری لیفت با نخ چقدر می باشد ؟

پاسخ : باید بگوییم میزان ماندگاری لیفت با نخ در افراد مختلف متفاوت می باشد ، اما به طور کلی می توان گفت این روش ماندگاری زیادی دارد.

سوال : بهترین کلینیک لیفت با نخ کدام است ؟

پاسخ : در مقاله مربوط به بهترین کلینیک لیفت با نخ به طور جامع درباره نحوه انتخاب کلینیک و پزشک زیبایی و ویژگی های آن ها صحبت کرده ایم که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آن مراجعه کنید.

سوال : لیفت با نخ در کدام قسمت ها قابل استفاده است ؟

پاسخ : لیفت با نخ یکی از روش های غیرتهاجمی برای اصلاح افتادگی های پوست ، ابرو و پلک ها می باشد. همچنین با این تکنیک می توان پیری بافت های گردن و شکاف های عمیق بین گوشه دهان و بینی را برطرف کرد. لیفت صورت با نخ برای اصلاح افتادگی ها یک روش مقدماتی در نظر گرفته می شود و می توان آن را به همراه لیفت چانه ، ابرو ، شقیقه و گردن نیز انجام داد.

سوال : لیفت با نخ چگونه انجام می شود ؟

پاسخ : یکی از سوالات متداول لیفت با نخ ، چکونگی انجام این عمل در کلینیک سپاهان ، بهترین مرکز پوست و زیبایی در اصفهان می باشد. این پروسه را می توان با آرام بخش و یا بی حسی موضعی انجام داد. برای عمل لیفت برای قرار دادن نخ در زیر پوست از یک سوزن نازک توخالی استفاده می شود ، سپس قسمت های مورد نظر در بافت زیرین را بهم متصل می کنند و با کشیدن نخ بافت ها بلند می شوند ، کل این عمل حدود 1 ساعت زمان می برد. در طول این زمان بیمار می تواند به آیینه نگاه کند و در صورت تمایل برای لیفت بیشتر ، پزشک خود را در جریان بگذارد. در طول انجام این پروسه زیبایی دردی را احساس نخواهید کرد و در پایان شاهد پوستی جوان تر و سفت تر خواهید بود. اثرات این درمان بلافاصله قابل مشاهده می باشد تنها مقداری تورم و قرمزی وجود دارد که طبیعی بوده و بعد از مدتی برطرف می شود.

سوال : تاثیرات لیفت صورت با نخ چه می باشد ؟

پاسخ :

  • مشخص شدن خط فک
  • از بین رفتن چین و چروک های صورت
  • کشیده به نظر رسیدن صورت
  • ایجاد شدن اثرات لیفتینگ روی صورت
  • جوان تر به نظر رسیدن اطراف چشم و استخوان گونه
  • سفت و شاداب به نظر رسیدن پوست صورت

سوال: از چه نخ هایی برای لیفت کردن استفاده می شود ؟

پاسخ : با توجه به کاربردهای مختلف لیفت صورت با نخ ، از نخ های نوع جراحی با توجه به میزان افتادگی پوست و نقاط قرار دادن این نخ ها استفاده می شود.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *