لیفت ابرو با نخ

لیفت ابرو با نخ جزو درمان های زیبایی ظریفی است که بدون جراحی انجام می شود که با بالا کشیدن ابروهای افتاده موجب بازتر شدن چشم ها و صاف شدن پوست چروکیده و شل می شود  و در نهایت ظاهر شخص جوان تر به نظر خواهد رسید.

هدف کلی از انجام لیفت ابرو با نخ جهت بالا کشیدن ابروها و جمع نمودن پوست و تحریک الاستین و کلاژن سازی در اطراف ناحیه ابرو می باشد.

افرادی که از افتادگی ابروی خود ناراضی هستند می توانند با انجام لیفت ابرو با نخ ابروهای افتاده ی به سمت پایین را به جای قبلی خود بازگردانند و بالا بکشند و چشمانی گیرا را برای خود رقم بزنند.

 

لیفت-ابرو-با-نخ-سپاهان

 

کاربرد لیفت ابرو با نخ

  • اصلاح ابروهای نامتقارن
  • رفع افتادگی ابرو

عملکرد روش لیفت با نخ

لیفت با نخ تحت بی حسی و طی حدود ۳۰ دقیقه به طول می انجامد و سرپایی انجام شده و فرد بعد از اتمام آن مرخص خواهد شد.

قابل ذکر است که ابروها به طور طبیعی و در حد کم یا متوسط بالا کشیده می شوند و میزان بالا کشیدن ابرو خیلی زیاد و غیر طبیعی نخواهد بود و قسمت بیرونی بیشتر از قسمت درونی بالا کشیده می شود.

نخ های جایگزین شده در پوست قابل جذب و قابل مشاهده و لمس کردن نیستند و حدودا بعد از ۶ الی ۸ ماه به طور طبیعی تجزیه می شوند.

عوارض لیفت ابرو با نخ

به این خاطر که لیفت ابرو با نخ روشی غیر تهاجمی است، عوارضی ندارد و داشتن مقداری کبودی طبیعی و موقتی است و ظرف چند روز برطرف خواهد شد.

کلینیک تخصصی پوست و مو و لیزر سپاهان

کاشت مولیفت با نخ

دکتر محمد طالبی

درباره کلینیک سپاهان در شاهین شهر |

کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر سپاهان در اصفهان ، زیر نظر دکتر محمد طالبی ، با انجام خدماتی همچون لیفت صورت با نخ ، جوانسازی پوست ، لاغری و پیکرتراشی ، لیپولیز، کاشت مو ، لیزر موهای زائد ، رژیم درمانی و... انجام میگیرد

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • سه × 4 =