لیفت ابرو

لیفت ابرو : امروزه بالا بودن ابروها یکی از ملاک های زیبایی به شمار رفته و افراد زیادی برای بالا کشیدن ابروهای شان به کلینیک های زیبایی مراجعه می نمایند.

روش های زیادی برای بالا کشیدن ابروها وجود دارد که لیفت ابرو با نخ به دلیل نداشتن عارضه، کوتاه بودن دوران نقاهت و عدم نیاز به جراحی یکی از پرطرفدارترین این روش ها به شمار می رود.

افتادگی پوست یکی از عوارض شایع ناشی از افزایش سن می باشد که موجب پیر به نظر رسیدن چهره می گردد.

با شل و افتاده شدن پوست اجزای مختلف صورت از جمله ابروها حالت طبیعی خود را از دست می دهند که در کلینیک زیبایی سپاهان برای هر کدام از این مشکلات تدابیری همچون لیفت ابرو با نخ ، تزریق ژل لب ، گونه گذاری با تزریق ژل و غیره اندیشیده شده است.

کلینیک زیبایی سپاهان مجهز به بهترین و بروزترین دستگاه ها و مواد روز دنیا بوده و کادر درمانی آن از افراد متخصص، مجرب و با تجربه تشکیل شده اند.

 

لیفت ابرو

 

کاندیدای مناسب ليفت ابرو

  1. افرادی که ابروهای آن ها قوس طبیعی را نداشته و صاف هستند.
  2. ابروهایی که به سمت بیرون شیب دارند.
  3. افرادی که میان دو ابروی آن ها چین عمودی وجود دارد.
  4. اشخاصی که ابروهای آن ها افتاده بوده، به سمت پایین آمده و این مشکل موجب بروز پوست اضافه بر روی پلک آن ها شده است.
  5. اشخاصی که پیشانی آن ها دارای چین های افقی می باشد.

نحوه انجام لیفت ابرو

در کلینیک سپاهان برای لیفتینگ ابروها از روش لیفت ابرو با نخ بهره گرفته می شود.

لیفتینگ ابرو با نخ نیازی به بیهوشی نداشته و برای انجام آن بی حس نمودن ناحیه مورد نظر کافی می باشد، به همین دلیل در این روش عوارض شایع ناشی از ماده بیهوشی در فرد ایجاد نخواهد شد.

بعد از اثر نمودن ماده بی حسی، پزشک اقدام به جایگذاری نخ های مخصوص در زیر پوست ناحیه ابروها و پیشانی می نماید که این نخ ها موجب تحریک عمل کلاژن سازی، جمع شدن پوست و در نهایت لیفتینگ ابروها می شود.

برای انجام این روش تقریباً ۳۰ دقیقه زمان لازم است و میزان ماندگاری آن در افراد مختلف بوده و حدود ۴ سال می باشد.

لازم به ذکر است که این روش کاملاً ایمن و بدون درد بوده و اگر پزشک از مهارت زیادی برای انجام آن برخوردار باشد نتایج حاصل شده از لیفت ابرو کاملاً طبیعی بوده و تا حدودی موجب درشت به نظر رسیدن چشم ها خواهد شد.

 

درباره sepahanadm

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • دو × یک =