همه چیز درباره لیفت ابرو

لیفت ابرو : امروزه بالا بودن ابروها ، یکی از ملاک های زیبایی به شمار رفته و افراد زیادی برای بالا کشیدن ابروهایشان به کلینیک های زیبایی مراجعه می نمایند ؛ روش های زیادی برای بالا کشیدن ابروها وجود دارد که لیفت ابرو با نخ به دلیل نداشتن عارضه ، کوتاه بودن دوران نقاهت و عدم نیاز به جراحی یکی از پرطرفدارترین این روش ها به شمار می رود. ( لیفت ابرو با نخ )

لیفت ابرو

افتادگی پوست ، یکی از عوارض شایع ناشی از افزایش سن می باشد که موجب پیر به نظر رسیدن چهره می گردد.

با شل و افتاده شدن پوست ، اجزای مختلف صورت ؛ از جمله ابروها حالت طبیعی خود را از دست می دهند که در کلینیک زیبایی سپاهان برای هر کدام از این مشکلات تدابیری ؛ همچون لیفت ابرو با نخ ، تزریق ژل لب ، گونه گذاری با تزریق ژل و غیره اندیشیده شده است.

کلینیک زیبایی سپاهان ، مجهز به بهترین و به روزترین دستگاه ها و مواد روز دنیا بوده و کادر درمانی آن از افراد متخصص ، مجرب و با تجربه تشکیل شده اند.

لیفت ابرو

کاندیدای مناسب ليفت ابرو چه کسانی هستند ؟

  1. افرادی که ابروهای آن ها ، قوس طبیعی نداشته و صاف هستند.
  2. ابروهایی که به سمت بیرون ، شیب دارند.
  3. افرادی که میان دو ابروی آن ها ، چین عمودی وجود دارد.
  4. اشخاصی که ابروهای آن ها افتاده بوده ، به سمت پایین آمده و این مشکل موجب بروز پوست اضافه بر روی پلک آن ها شده است.
  5. اشخاصی که پیشانی آن ها ، دارای چین های افقی می باشد.

لیفت ابرو

نحوه انجام لیفت ابرو

در کلینیک سپاهان ، برای لیفتینگ ابروها از روش لیفت ابرو با نخ بهره گرفته می شود ؛ لیفتینگ ابرو با نخ ، نیازی به بیهوشی نداشته و برای انجام آن ، بی حس نمودن ناحیه مورد نظر کافی می باشد ، به همین دلیل در این روش عوارض شایع ناشی از ماده بیهوشی در فرد ایجاد نخواهد شد.

بعد از اثر نمودن ماده بی حسی ، پزشک اقدام به جایگذاری نخ های مخصوص در زیر پوست ، ناحیه ابروها و پیشانی می نماید که این نخ ها ، موجب تحریک عمل کلاژن سازی ، جمع شدن پوست و در نهایت ، لیفتینگ ابروها می شود.

برای انجام این روش ، تقریبا 30 دقیقه زمان لازم است و میزان ماندگاری آن در افراد ، مختلف بوده و حدود 4 سال می باشد.

لازم به ذکر است که این روش کاملا ایمن و بدون درد بوده و اگر پزشک از مهارت زیادی برای انجام آن برخوردار باشد ؛ نتایج حاصل شده از لیفت ابرو کاملاً طبیعی بوده و تا حدودی موجب درشت به نظر رسیدن چشم ها خواهد شد.

 

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 5 × 2 =

Call Now Button